autobaterie


Originální autobaterie Toyota

  vysoká kapacita a startovací proud
  dlouhá životnost, vysoká spolehlivost
  100% bezúdržbovost
  jistota správného výběru díky navržení pro každý konkrétní model Toyota
  záruka 3 roky bez omezení počtu najetých km (platí pro baterie Toyota Optifit)

Proč je kvalitní autobaterie tak důležitá?
Současné automobily jsou vybavovány stále se zvyšujícím počtem elektrického zařízení a příslušenství, které vyžaduje napájení elektrickou energií, i když motor není v chodu. V zimním období je akumulátor vystaven velkému zatížení, řidiči používají současně více elektrických zařízení, světlomety, topení, vyhřívání skel, sedaček atd. V létě je to naopak ventilační soustava spotřebovávající velké množství elektrické energie. A to je to, co vám poskytnou výkonné a spolehlivé autobaterie Toyota.

Navrženy přímo na váš model Toyoty
Zakoupením originální autobaterie Toyota získáte jistotu, že daná autobaterie byla navržena a pasuje přímo pro Vás vůz. Nejen svými rozměry, ale i elektrotechnickými vlastnostmi. Kromě kapacity udávané v Ah informující o „objemu“ elektrické energie, kterou baterie do sebe pojme je zásadní i hodnota startovací proud (A). Ta informuje o množství proudu, který je baterie ze sebe schopna uvolnit v okamžiku startování motoru. Tato hodnota je především důležitá u dieselových motorů.

Bezúdržbový a ekologický provoz
Autobaterie Toyota jsou 100% bezúdržbové. Nevyžadují doplňování elektrolytu ani destilovanou vodou. Technologie bez plnicích uzávěrů minimalizuje riziko úniku elektrolytu a odpařování, což zabraňuje poškozování životního prostředí.

Technicky vyspělé autobaterie pro technicky vyspělý svět
Kladné i záporné vnitřní mřížky akumulátoru s příměsí vápníku poskytují nižší samovybíjení, dlouhodobý výkon a kapacitu než je obvyklé u běžných akumulátorů. Nastartování i po dlouhé době nečinnosti je proto zaručené.

Naprostá spolehlivost po celý rok
Akumulátory Toyota jsou konstruovány tak, aby se vyrovnaly s požadavky, které jsou na ně kladeny za jakýchkoliv podmínek v průběhu celého roku, ať v teplých oblastech jižní Evropy stejně tak jako v mrazivých podmínkách skandinávské zimy.