desticky


Originální brzdové destičky Toyota

•  maximální funkční bezpečnost a spolehlivost
•  optimální brzdný účinek, dlouhá životnost
•  navrženy speciálně pro konkrétní model Toyota a dle původních specifikací vozu
•  až o 40% nižší cena při volbě brzdových destiček Toyota z ekonomické řady Optifit

Nešetřete na bezpečnosti
Kvalitní brzdové destičky jsou předpokladem bezpečné jízdy a vaší jistoty kontroly nad vozidlem. Opravdu málokdo by dělal kompromisy, když se jedná o základní bezpečnostní aspekty tohoto důležitého dílu, ale protože jejich výměna je již natolik běžným úkonem, mnoho řidičů již nepřemýšlí při objednávání výměny destiček u nezávislých opravců a rychloservisů

K čemu slouží brzdové destičky?
Brzdové destičky svírají z obou stran brzdový kotouč, který se otáčí společně s diskem kola. V případě stlačení brzdového pedálu zajišťují tření, které způsobuje zpomalování vozidla.

Jak poznáte, kdy jsou brzdové destičky opotřebované?
Jízda s opotřebovanými brzdovými destičkami je nebezpečná. V případě nerovnoměrného opotřebení destiček může dojít k nežádoucí změně směru vozidla. Pískání a/nebo úbytek brzdného účinku jsou znaky pro jejich brzkou výměnu.

Tiché brzdění bez vibrací
Aby byl chod brzdových destiček Toyota tichý a bez vibrací je důležité použít originální protihlukové kovové podložky. Ty zamezují vzniku pískání během brzdění eliminováním vysoko frekvenčního chvění. Mnohé neoriginální produkty těmito podložkami vybavovány nejsou.

Brzdové destičky z ekonomické řady dílů Toyota Optifit
Cenové zvýhodnění až 40%. Vedle destiček tzv. původní výbavy, které se používají při kompletaci nových vozidel a dále pro trh s náhradními díly Vám TOYOTA nabízí i destičky z ekonomické řady Toyota Optifit. Výrobky řady Optifit jsou cenově atraktivním a zároveň spolehlivým řešením přispívající ke snížení nákladů na údržbu a opravu vozidel.
Více informací o ekonomické řadě produktů Toyota Optifit získáte přímo u našeho specialisty.
sdfsd