Náhradní automobily, půjčovna

Umožní Vám být mobilní po celou dobu realizace zásahu na Vašem voze (ať z důvodu pravidelné prevenční, garamční či běžné opravy). Velice si vážíme Vaší důvěry v naší společnost, proto i jedním z průjevů vděku jsou velmi atraktivní podmínky zapůjčení. Půjčovné je ovlivněno nejen samotným provedením půjčovaného vozu, ale i délkou doby jeho využívání. vyúčtování půjčovného lze společně s vyúčtováním celé servisní zakázky nebo i samostatně, úhrada pak kromě hovosti příkazního převodu zahrnuje bankovní platební terminál. Navíc e snahou kažodému zapůjčit odpovídající ekvivalent.

Možnosti zapůjčení nejsou ale neomezené, doporučujeme objednávat náhradní auto s patřičnou časovou rezervou. Tím pak je podstatně snažší docílet stoprocentního pokrytí Vašeho požadvku jak z pohledu požadovaného typu tak i délky zapůjčení.  

Náhradní automobil je zapůjčen vždy vždy v řádném technickém stavu a čistotě, stejně tak je samozřejmostí i kompletní doplnění stavu paliva. Komplexní pojištění, tzn. pojištění odpovědnosti spolu s havarijním pojištěním zajišťují naši smluvní partneři. Veškeré předpoklady pro pohodové využití náhradních aut jsou splněny, proto přejeme všem spokojenost v maximální míře. 

 

Přehled náhradních aut, ceník půjčovného
Typ vozu 1 den bez omezení počtu ujetých km
 bez DPH včetně DPH
Toyota Yaris Active 1,0VVT- i 51kW 5M/T 500,00 605,00
Toyota Auris Active 1,6 Valvematic 97kW 6M/T    
Toyota Corolla Verso Terra 1,6VVT-i 81kW 5M/T 1.000,00 1.210,00
Toyota Urban Cruiser Terra 1,33dualVVT-i 74kW 6M/T 1.000,00 1.210,00

Uvedené ceny jsou v Kč.

      objednávka