Záruka  

Toyota nezajišťuje svoje produkty jen slovy   Chceme, aby vlastnictví Toyoty bylo zvláštním zážitkem. Nyní si spojte tento cíl s pověstí týkající se spolehlivosti a důvěry v naše výrobky a je snadné pochopit, proč nabízíme vůbec nejlepší pojistku.

Tato jedinečná pojistka zahrnuje: tříletou záruku na mechanické části (nebo 100 000 km, podle toho, co nastane dříve), která chrání vozidla proti jakékoli nechtěné mechanické závadě způsobené výrobním nebo montážním nedostatkem. Rovněž je zahrnuta i cena za odtažení vozidla do nejbližšího servisu Toyoty v případě mechanické poruchy.

Tříletá záruka na barvu a povrchovou korozi (neomezený počet kilometrů) ochraňující proti nedostatkům  v nátěru a povrchové korozi, které nastanou v důsledku výrobního nebo montážního nedostatku.

Až dvanáctiletá záruka na antikorozní perforaci (neomezený počet kilometrů) ochraňující proti prorezavění kovové části karosérie jako důsledek výrobního nebo montážního nedostatku. Tato záruka podléhá určitým výjimkám (specifikovaným v záruční brožuře dodávané s každým novým vozem) a je přenosná na následné majitele). 

Prodloužená záruka Toyota Extracare 3+2/160.000 km

Nabídka pro nová i ojetá vozidla Toyota

Toyota přichází s nabídkou prodloužené záruky Toyota Extracare 3+2 / 160.000 km. Toyota Extracare je komplexní pojistný program pokrývající mechanické i elektronické závady vašeho vozidla na srovnatelné úrovni, jako je standardní záruka výrobce na nové vozidlo. Toyota Extracare prodlužuje záruku výrobce o další dva roky na pět let nebo o 60.000 km na celkových 160.000 km*.

Součástí programu jsou také bezplatné celoevropské silniční asistenční služby Toyota Eurocare na další 2 roky bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Nyní máte možnost program Toyota Extracare objednat nejen při koupi vaší nové Toyoty, ale nově také na vaše stávající vozidlo Toyota s prokazatelnou historií předepsané servisní údržby, které není starší tří let od uvedení do provozu a nemá najeto více než 100.000 km.

Při objednání s novým vozidlem nebo při koupi nejpozději do 6 měsíců od jeho předání (počátku záruky výrobce) sleva 17%

 

Toyota Extracare Třída 1 Třída 2 Třída 3 Třída 4
Základní cena 6.900 Kč 12.900 Kč 18.900 Kč 39.900 Kč
Cena po slevě 5.500 Kč 10.500 Kč 15.500 Kč 33.900 Kč
Sleva proti základní ceně 20 % 18 % 18 % 15 %

 

Třída 1: Aygo, Yaris
Třída 2: Auris, Corolla
Třída 3: Verso, Avensis, RAV4, Prius (+), GT86
Třída 4: Hilux, Land Cruiser
 

Jaké jsou výhody prodloužené záruky Toyota Extracare: 
  • nonstop asistenční služby po celé Evropě bez omezení počtu najetých kilometrů
  • záruční oprava vozidla bez jakékoli finanční spoluúčasti zákazníka – hrazeno 100% nákladů na servisní práci a materiál
  • záruční opravy při použití pouze originálních dílů v autorizovaných servisech Toyota
  • přenositelnost záruky na nového majitele při prodeji vozidla
  • vyšší zůstatková hodnota ojetého vozidla, pokud je vozidlo stále v záruce
  • možnost zahrnutí ceny prodloužené záruky do leasingu nebo splátek v případě koupě s novým vozidlem

 * platnost prodloužené záruky Toyota Extracare začíná po ukončení záruky výrobce (po 3letech nebo ujetí 100tis. km) a končí po 24 měsících od této doby (maximálně 5let), nebo po dosažení 160tis. km na vozidle, dle toho, co nastane dříve.

zpět