Elektronická servisní knížka - TESBook

Historie servisní údržby na jeden „klik“

TOYOTA MOTOR CZECH spol. s r.o. zavádí celoevropskou evidenci pravidelné servisní údržby vozidel Toyota a Lexus.

TOYOTA MOTOR CZECH spol. s r.o. zavádí od 1.8.2009 celoevropskou evidenci pravidelné servisní údržby pro nová prodaná vozidla Toyota a Lexus od tohoto data. Na místo ručního zápisu a razítkování „papírové“ servisní a záruční knížky, přichází Toyota a Lexus s Elektronickou servisní knížkou, tzv. TESBook (Toyota Electronic Service Book). Každé nové vozidlo má pod svým identifikačním kódem karoserie (VIN) elektronický záznam, bezpečně uložené v počítačích Toyota. Tento záznam je aktualizován servisem po každé předepsané servisní údržbě nebo instalaci příslušenství do vozidla. Zákazník vždy obdrží tištěný záznam o každé takové události. Zákazník si může vyžádat i zpětně historii provedených úkonů u servisních partnerů v celé Evropě.

Výhody pro zákazníka

Zabezpečená data
Každé vozidlo má vlastní elektronický záznam o historii servisní údržby a instalaci příslušenství, bezpečně uložený v počítačích Toyota, který nemůže být nikdy ztracen, ukraden nebo padělán

Prokazatelná historie vozidla – vyšší zůstatková cena vozidla
Elektronická servisní knížka poskytuje ověření identity vozidla, provedené servisní údržby a garanci ujetých kilometrů. Zejména jistota pro kupujícího ojetého vozidla, že nemůže dojít k padělání servisních dokladů nebo k manipulaci se stavem počitadla ujetých kilometrů, zvyšuje hodnotu ojetého vozidla při jeho prodeji.

Celoevropský přístup

K záznamům vozidla s aktivovanou Elektronickou servisní knížkou mají přístup po zadání VIN vozidla všichni autorizovaní opravci Toyota nebo Lexus po celé Evropě. Zákazník může zažádat o záznam historie jeho vozidla u kteréhokoliv autorizovaného opravce Toyota nebo Lexus, který obdrží vždy ve svém jazyce.

Registrace pro nezávislé opravce
Zaregistrujte se prosím zde Registrace pro nezávislé opravce.

Po zaregistrování obdržíte během 24 hodin na Váš e-mail přístupové jméno a heslo pro vstup do webové aplikace Elektronické servisní knížky Toyota, ve které máte možnost potvrdit provedení servisní prohlídky na vozidle Toyota, které má aktivovanou elektronickou evidenci pravidelné servisní údržby, nebo instalaci originálního příslušenství Toyota na takové vozidlo. Toto heslo si zapamatujte, platí i pro další přístupy do aplikace.

Po obdržení identifikačních údajů pro vstup do aplikace Elektronické servisní knížky použijte tento link: https://tesbook.toyota-europe.com

V případě problémů s vyplněním registračního formuláře nebo s přístupem do aplikace Elektronické servisní knížky, kontaktujte nás na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .