Výhody originálního příslušenství 

Vyvinuto Toyotou výhradně pro Toyotu

Nehledě na to jaký model Toyoty řídíte, Originální příslušenství Toyota zvýrazní pocit individuality spojený s vlastnictvím Toyoty. Každý prvek Originálního příslušenství Toyota byl vyvinut Toyotou výhradně pro Váš vůz a vyroben se stejnou péčí a pozorností k detailům jako Vaše vozidlo samotné. Výsledkem je snadná instalace, perfektní splynutí a absolutní jistota té nejvyšší kvality, spolehlivosti a funkčnosti.   
Osobní výběr komfortu, praktičnosti a stylu

Výběrem Originální příslušenství Toyota přidáváte více osobnosti, ochrany a praktičnosti k Vaší Toyotě – přesně s požadavky Vašeho individuálního životního stylu.

Kvalita použitých materiálů a vlastní výroba zajišťuje, že Originální příslušenství Toyota bude sloužit k vaší plné spokojenosti a podpoří neodmyslitelný charakter každé Toyoty.

Toyota investuje obrovské částky do vývoje nejnovějších technologií, výkonnostních testů, „crash testů“, aby zajistila celosvětově požadované měřítko kvality a bezpečnosti. Například při vývoji předních ochranných rámů pro vozidla RAV4 a Land Cruiser provedla Toyota mnoho kolizních testů aby se ujistila, že při použití tohoto originální příslušenství se aktivuje airbag právě v tom správném okamžiku několika milisekund ve všech pásmech možného nárazu.

Investice do vaší budoucnosti

Originální příslušenství Toyota znamená širokou řadu příslušenství a doplňků navrhnutých a určených pro vaši Toyotu. Záruka na Originální příslušenství Toyota je 24 měsíců. Na Originální příslušenství Toyota namontované do vozu při koupi Vaší nové Toyoty se vztahuje stejná 3letá/100.000 km záruka jako na vozidlo samotné. Toto vám umožní učinit vaši Toyotu jedinečnou ať už hledáte více komfortu, jiný styl nebo praktickou a užitečnou věc, jako například tažné zařízení.

Případná škoda způsobená montáží neoriginálního příslušenství do Vašeho vozu není kryta zárukou nových vozů Toyota. Pokud jste investovali do nové Toyoty, potom ji hýčkejte pouze Originálním příslušenstvím Toyota.