Toyota Business Program

Celkové provozní náklady jsou hlavním faktorem pro efektivní správu vašeho vozového parku. U Toyoty si můžete být jisti vynikající návratností investic. Naše automobily jsou známé svou výjimečnou kvalitou, životností a spolehlivostí. To výrazně přispívá nejen ke skutečnosti, že vozy značky Toyota mají dnes na trhu jednu z nejlepších zůstatkových hodnost, ale i k výhodnému financování a příznivým cenám pojištění. Na snížení provozních nákladů se nemalou měrou podílejí naše efektivní pohonné jednotky a standardní tříletá záruka. Zvolíte-li si Toyotu, dáváte tím najevo, že chcete optimalizovat náklady na vozový park a zároveň udělat radost svým řidičům.


Spojuje nás stejný cíl – být stále lepší. Proto bychom Vám rádi představili Toyota Business Program zaměřený na oblast prodeje a služeb firemních flotil. Přináší řadu výhodných řešení, jejichž cílem je přispět k ještě lepšímu fungování Vaší firmy.

Toyota Business Program znamená pro Vaši firmu prospěch a výhody, přičemž nezáleží na tom, jak velký vozový park máte nebo kolik vozů kupujete. Navrhneme Vám optimální řešení, které respektuje strategii firemního rozvoje. Poradíme, jak si zajistíte vysokou rentabilitu vložených prostředků do nákupu vozů a jak dosáhnete nízkých provozních nákladů v jejich používání. Poskytnuté obchodní podmínky nejsou vázány okamžitým odběrem celého množství vozů. Máme zájem, aby naše spolupráce měla pevná pravidla a přinášela jistou. Tvoříme jeden tým a za našimi službami stojí lidé, poznejte, že jim záleží na Vaší spokojenosti.

Pojeďte s námi, Toyota Business Program je tu pro Vás.